فهرست مطالب

معرفی کامل دستگاه لیزر الکس دایود

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

کاربرد دستگاه الکس دایود
لیزر مو -کلاژن سازی -درمان زائده عروقی
طول موج دستگاهطول‌موج دایود 808 و الکساندرایت 755 نانومتری
رنگ پوست تحت درمان
مناسب برای موهای تیره و رنگ پوست روشن – گندمی -برنزه
سیستم خنک کنندهTEC
سایز صفحه نمایشگر15 اینچ
سیستم عامل انروید
وزن دستگاه50 کیلوگرم
قیمت دستگاه لیزر الکس دایود175 میلیون تومان
سفارش09127736718

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

خرید دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر دایود الکس اثربخش ترین و کامل ترین دستگاه لیزر موهای بدن است که در حال حاضر در دسترس عموم پزشکان می باشد.

این دستگاه با بکارگیری چند طول موج متمایز به متخصصان این فرصت را داده تا در طی یک بازه زمانی کوتاه حجم بالایی از مو در نواحی مختلف بدن را از بین ببرند.

این سیستم سبب درمان و ازبین بردن موهای زائد با آسان ترین و سریع ترین روش ممکن می شود و مطلوب ترین برآیند بالینی را به همراه خواهد داشت.

در حقیقت با تلفیق فناوری لیزرهای دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتری و لیزر هایی با طول موج ۷۵۵ نانومتری، این سیستم وضعیتی را ایجاد کرده که قابل استفاده برای کلیه رنگ پوست ها باشد.

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

رفع موی زائد با دستگاه لیزر دایود الکس 

اگر بیماری در پی فوری ترین و کم دردترین روش جهت از بین بردن موهای زائد خود است مطلوب است که از دستگاه لیزر دایود الکس و دستگاه پلاتینیوم لیزر  استفاده شود. این دستگاه با تلفیق طول موج الکس با امتیازات لیزر دایو شیوه های عالی و اساسی در رفع موهای زائد را به بیمارانش عرضه می کند.

عملکرد این دستگاه بدین صورت است که انرژی نور مطلق که امکان جذب به وسیله ملانین مو را دارا دارد به بهترین شکل انتشار می دهد. این نور در ریشه مو های زائد بدن به گرما مبدل شده و در نتیجه سبب از بین بردن سلول های موظف نمو مو می شوند.

این نوع نور کارامد ترین نور جهت رفع و حذف سلول های مو می شود و این مسئله، دستگاه لیزر دایودالکس را به معالجه کارآمد و موثر در از بین بردن موهای زائد بدن مبدل کرده است.

نکاتی در خصوص بکارگیری دستگاه لیزر دایود

قبل از آغاز دوره درمانی و مسلما پیش از بکارگیری لیزر الکس دایود و دستگاه تیتانیوم لیزر بایستی نکات عمده ای را مورد توجه قرار داد که این نکات عبارتند از:

•نخستین نکته مهم در این خصوص مرتبط به کوتاه کردن کامل مو های زائد قبل از آغاز جلسه نخست درمانی است.

اگر موهای زائد بدن بیش از حد دراز باشند کارایی اساسی لیزر به این موها اختصاص یافته و اثربخشی به میزان مطلوبی را از خود نشان نمی دهد.

چرا موهای زائد نبایستی از ریشه کنده شود؟

اگر چه موهای زائد نبایستی کاملا از ریشه خارج شوند بدین جهت بکارگیری از وکس و سایر شیوه های مطلوب که مو را از ریشه جدا می کنند به هیچ وجه پیشنهاد نمی شوند.
•نکته عمده دوم این است که پیش و حتی پس از عمل بایستی از نور و تابش مستقیم خورشید اجتناب نمایید.

با ملاحظه به این مسئله مطلوب ترین زمان برای انجام این کار در راستای از بین بردن مو های زائد بدن فصل زمستان به حساب می آید. توصیه می شود که حداقل ۳ هفته پس از این کار نقاط مورد نظر تحت تاثیر نور مستقیم خورشید واقع نشوند.

علت عمده این موضوع این است که بایستی تفاوت بسیاری میان رنگ مو و پوست وجود داشته باشد.

فروش دستگاه لیزر الکس دایود

علت تاثیر لیزر بر موهای نازک و پوست تیره رنگ

هر چه میزان رنگ پوست تیره تر و به رنگ مو نزدیکتر باشد اثربخشی لیزر کم شده و امکان ایجاد عوارض جانبی هم بیشتر می شود .

پس از این کار هم نبایستی در معرض نور مستقیم خورشید واقع شوید و باید حتما از کرم های ضد آفتاب قوی به صورت مطلوبی استفاده کنید.

همچنین توصیه می شود که پس از جلسه درمانی با این سیستم دست کم تا ۴۸ ساعت از ورزش و کار های پر تحرک اجتناب نمایید. لایه بالایی پوست در عمل لیزر دچار صدمه شده و پوست نیاز به بازسازی دارد.

ورزش سبب بالا رفتن دمای بدن می شود و با ملاحظه به این مسئله لازم است که در این مدت از ورزش کردن دوری کرده و از رفتن به استخر، سونا و جکوزی نیز به صورت کلی اجتناب نمایید.

گسترش کسب و کار با خرید دستگاه لیزر الکس دایود

با ملاحظه به داده هایی که به وسیله سازمان جهانی جراحی پلاستیک نشر داده شده است انجام لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه الکس دایود به نخستین عمل زیبایی در دنیا مبدل شده است که بدون بکارگیری از عمل جراحی در حال انجام است.

این نوع مشاغل خیلی فوری در جهان توسعه پیدا کرد و امروزه خیلی از کلینیک ها با خرید دستگاه الکس دایود به برطرف نمودن مو های زائد و درمان پوست بدن اشخاص گوناگون می پردازند.

از خصوصیاتی که باعث شده است تا پزشکان و متخصصان نگران نرخ این دستگاه نباشند سرعت العمل و سطح کیفی آن در رفع موهای زائد است.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که اگر در حیطه پوست یا مو تخصصی دارید مسلما به این عرصه وارد شوید .

زیرا که با خرید لیزر الکس دایود می توانید حرفه ای مطلوب به راه بیندازید و با ملاحظه به اینکه این شیوه پاکسازی پوست، درخواست کنندگان زیادی دارد، کامیابی و موفقیت در این کسب و کار قطعی خواهد بود.

بهترین روش های خرید دستگاه لیزر دایود

مسئله چشمگیر در خصوص خرید دستگاه لیزر دایود اکثرا به قیمت دستگاه الکس دایود، فروشگاه های دستگاه لیزر دایود، خدمات پس از فروش این محصول و میزان کارکرد این سیستم مربوط می شود.
در این صورت درست ترین و مطلوب ترین شیوه خرید دستگاه لیزر دایود آن است که به واسطه مراکز تخصصی فروش لوازم زیبایی و پزشکی مبادرت شود.

چرا که این مراکز به علت دارا بودن مجوز رسمی از سازمان بهداشت و همواره مجوز نمایندگی  دستگاه لیزر دایود از سوی برند های سازنده و یا مجوز های وارد کننده این محصول ، آپشن های مطلوب تری جهت فروش این دستگاه هستند و در خصوص قیمت دستگاه لیزر الکس دیود هم قابل پی جویی هستند.

تهیه دستگاه لیزر اصل

اغلب اوقات مراکز تخصصی و حرفه ای پوست بعد از خرید لیزر الکس دایود و مدت ها بکارگیری کارآمد و موثر از آن، در حالی که صحت این دستگاه به خطر نیفتاده است مبادرت به فروش این سیستم دسته دوم نموده است.

در این شرایط قیمت این محصول خیلی کمتر بوده و در وضعیت خاص می تواند انتخابی مطلوب جهت خرید دستگاه لیزر الکس دایود باشد.

فروش دستگاه لیزر الکس دایود

ویژگی های عمده دستگاه لیزر دایود

لیزر الکس دایود دارای خصوصیات مهمی است که عبارتند از:
•حاوی ۳ طول موج به اسم های الکساندرایت، دایود و LONG YAG: PULSE ND
•جذب انرژی موثر و کارآمد و شتاب زیاد با بکارگیری از وضعیت FHR
• سامانه خنک کننده نیرومند و خیلی قوی تا دمای۱۰- درجه سانتی گراد
•از ویژگی لیزر الکس دایود می توان به شتاب شات خیلی زیاد آن اشاره کرد.
•امکان تنظیم این سیستم جهت جذب انرژی در عمق های متنوع با تحول PULSE DURATION
•حاوی سطح مقطع بزرگ
امکان بکارگیری از این سیستم انواع متنوع مو ( کرک تا ضخیم)
•امکان بکارگیری از این محصول جهت اقسام متنوع پوست( روشن تا تیره)
•از دیگر ویژگی دستگاه لیزر دایود می توان به رعایت مبادی ارگونومیک در پی ریزی این سیستم و هندپیس برای بالا بردن ایمنی و حفاظت از پزشک و بیمار اشاره کرد.
•هیچ گونه آسیب اعم سوختگی و درد بر روی سطح پوست ایجاد نمی کند.

تعرفه ها و قیمت گذاری استاندارد دستگاه لیزر دایود

یکی از عللی که باعث می شود تا متخصصان پوست و صاحبین کلینیک های زیبایی فروشگاه هایی رسمی فروش لوازم پزشکی را جهت خرید لیزر الکس دایود انتخاب کنند :

ناپایدار بودن قیمت دستگاه الکس دایود است.‌ تغییرات همیشگی نرخ ارز و متغیر بودن شرایط واردات محصول به علت وجود تحریم ها هم جز این عوامل شده تا قیمت لیزر الکس دایود همیشه در حال تغییر باشد.

در چنین شرایطی ضروری است حتما خرید دستگاه الکس دایود به وسیله مراکز موثق و مطمئن فروش لیزر الکس دایود صورت گیرد که چنانچه قیمت دستگاه لیزر الکس دایود دستخوش تغییر شد ضرر و زیان زیادی متوجه مشتری نشود و بتواند سیستم را با قیمتی مجاز و تصویب شده خریداری نماید.

فروش دستگاه لیزر الکس دایود

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود با توجه به دستگاه های دیگر

مسئله دیگر در خصوص قیمت دستگاه الکس دایود، گران بودن آن در قیاس با برخی مدل های شبیه به آن است که مسلما پرداخت قیمت لیزر الکس دایود به هر میزانی هم که گران به چشم آید ، با ملاحظه به درآمدزایی چشمگیری که برای مراکز زیبایی در پی خواهد داشت قابل توجیه و ارزان است.

احتمالا در اولین نگاه گران بودن قیمت دستگاه الکس دایود در قیاس با اقسام سیستم ها یک کمبود و عیب به شمار آید ولی تجربه نشان داده است که این گران تر بودن نرخ دستگاه هیچ زیانی را متوجه اقتصاد مراکز تخصصی زیبایی مو و پوست نکرده است.

درامد بیشتر مراکز زیبایی با خرید لیزر الکس دایود

با ملاحظه به خشنودی مشتری ها بعد از بکارگیری از این گونه دستگاه نه فقط مراکز تخصصی زیبایی بعد از خرید این دستگاه ، درآمد بیشتری را به دست آورده .

بلکه بکارگیری از خدمات پس از فروش دستگاه الکس دایود که دارای خدمات سرویس، تعمیر، تنظیم و فروش این سیستم پس از مدت زمان مورد نظر می شود ، می تواند مخارج اضافی این مراکز را کم کرده و قیمت دستگاه لیزر دایود را موجه سازی نماید.

علاوه بر اینکه برآیند ویژه بکارگیری از این سیستم در سطح خشنودی رجوع کنندگان و مقدار موفقیت و حسن شهرت مرکز زیبایی خیلی کارآمد بوده و در قیاس با قیمت دستگاه الکس دایود از اهمیت بیشتری بهره مند است.

در نهایت می توان به این نتیجه رسید که قیمت این دستگاه با توجه به مزایا و خصوصیات چشمگیر آن مناسب بوده و نسبت به سیستم های دیگر کاملا مقرون به صرفه می باشد.

مزایای استفاده حرفه ای از لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر دایود دارای امتیازات چشمگیری است که عبارتند از:
•سرعت بالای درمان
در هر نشر پرتو نور این سیستم صدها موی زائد بدن مورد هدف واقع می شوند . حذف فولیکول موهای زائد صورت فقط حدود ۱۰ دقیقه زمان لازم دارد. و این زمان برای نواحی وسیع تر به ۳۰ دقیقه می رسد که به ظاهرا سریع ترین شیوه جهت از بین بردن مو های زائد می باشد.

•میزان جلسات کمتر درمان

همانطور که این دستگاه هر دفعه شمار بسیاری از فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد شمار جلسات مورد نظر جهت کامل شدن دوره درمان تا حد زیاد کم می شود. شمار جلسات ضروری به رنگ پوست و مو ناحیه مدنظر وابسته است .

درمان بدون درد در لیزر زیبایی

این روش یک شیوه تقریبا بدون درد یا کم درد بوده و تنها در بعضی اشخاص ،در صورت فوکوس زیاد پرتو نور این دستگاه بر روی نقاطی با حساسیت بالا، امکان دارد مقداری حس سوزش احساس شود.

•رفع دائم موهای زائد
دستگاه لیزر دایود یک شیوه تقریبا همیشگی و دائمی جهت از بین بردن موهای زائد صورت و بدن و ناحیه تناسلی است.

• اثربخش برای اقسام پوست در آقایان و بانوان
این دستگاه مورد استفاده برای اقسام پوست به ویژه پوست تیره است و نیز مورد استفاده برای خانم ها و آقایان است.

مزایای استفاده حرفه ای از لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر دایود دارای امتیازات چشمگیری است که عبارتند از:
•سرعت بالای درمان
در هر نشر پرتو نور این سیستم صدها موی زائد بدن مورد هدف واقع می شوند . حذف فولیکول موهای زائد صورت فقط حدود ۱۰ دقیقه زمان لازم دارد. و این زمان برای نواحی وسیع تر به ۳۰ دقیقه می رسد که به ظاهرا سریع ترین شیوه جهت از بین بردن مو های زائد می باشد.

•میزان جلسات کمتر درمان

همانطور که این دستگاه هر دفعه شمار بسیاری از فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد شمار جلسات مورد نظر جهت کامل شدن دوره درمان تا حد زیاد کم می شود. شمار جلسات ضروری به رنگ پوست و مو ناحیه مدنظر وابسته است .

درمان بدون درد در لیزر زیبایی

این روش یک شیوه تقریبا بدون درد یا کم درد بوده و تنها در بعضی اشخاص ،در صورت فوکوس زیاد پرتو نور این دستگاه بر روی نقاطی با حساسیت بالا، امکان دارد مقداری حس سوزش احساس شود.

•رفع دائم موهای زائد
دستگاه لیزر دایود یک شیوه تقریبا همیشگی و دائمی جهت از بین بردن موهای زائد صورت و بدن و ناحیه تناسلی است.

• اثربخش برای اقسام پوست در آقایان و بانوان
این دستگاه مورد استفاده برای اقسام پوست به ویژه پوست تیره است و نیز مورد استفاده برای خانم ها و آقایان است.

سفارش مشتقیم دستگاه لیزر الکس دایود

مراکز عرضه دستگاه لیزر دایود همواره نمایندگی های قانون برند های سازنده و یا واردات این دستگاه می باشند که بعد از خرید این دستگاه به وسیله پزشکان و متخصصان زیبایی بایستی در قبال نصب ، راه اندازی، تعمیر، سرویس، خدمات از پس فروش و…. کاملا مسئول باشند.

اغلب به علت افزایش قیمت دستگاه لیزر دایود بعضی از نمایندگی ها حتی مبادرت به عرضه لیزر الکس دایود به شکل اقساطی با شرایط ویژه می نمایند که نکته مطلوب و خوشایند در خرید این دستگاه به حساب می آید.

مطمئن بودن مراکز فروش لوازم زیبایی و پزشکی

در هر صورت چه در عرضه لیزر الکس دایود و چه در خرید آن، موثق و مطمئن بودن مراکز فروش لوازم زیبایی و پزشکی و از همه مهمتر خدمات پس از فروش و اورجینال بودن قطعه های تعویضی بعد از سرویس و دیگر خدمات آنها بسیار حائز اهمیت است.

مطلوب ترین نمایندگی ها و مراکز عرضه لیزر الکس دایود در میان مراکز فروش لوازم پزشکی و زیبایی که افزون بر عرضه دستگاه لیزر الکس دایود همواره وارد کننده قطعات یدکی اورجینال و با سطح کیفی بالای از سوی موسسات تولیدکننده نیز می باشند.

این مراکز فروش لوازم پزشکی و زیبایی علاوه بر موارد نامبرده شده مسئول تنظیم، تعلیم و فراگیری کار با این دستگاه و مهمتر از همه تعمیر و تعویض و سرویس را نیز بر دوش دارد تا در صورت نیاز به وظایف خود عمل کند. مراکز تخصصی زیبایی پوست و مو می توانند بعد مدت زمانی که آن را بکار بردند مبادرت به فروش دستگاه لیزر دایود نمایند.

سوالات رایج

کاربردی دستگاه لیزر الکس دایود در چه حوزه هایی می باشد ؟

علاوه بر لیزر مو در درمان زائده های عروقی و رنگدانه ای کاربرد دارد

دستگاه لیزر الکس دایود برای چه طیف پوست های مناسب است ؟

برای موهای ضخیم و پوست های سفید و گندمی مناسب تر است .

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود چقدر میباشد ؟

میانگین نرخ این دستگاه از 175 میلیون تومان به بالا می باشد.

امکان خرید اقساط دستگاه لیزر الکس دایود وجود دارد ؟

بله به صورت اقساط بلند مدت و به صورت چکی امکان فروش داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.3/5 - (6 امتیاز)