قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس قسطی تهران 2024【با گارانتی】✅

فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم【لیست قیمت لیزر پلاتینیوم 1403】✅ 

دستگاه لیزر پلاتینیوم چه کاربردی دارد؟

دستگاه پلاتینیوم نوین ترین و اثربخش ترین دستگاه لیزر در حیطه از بین بردن موهای اضافی نواحی مختلف بدن صرفه نظر از نوع و رنگدانه مو. این سیستم تجهیز شده به TEC سامانه خنک کننده قدرتمند جهت تماس با سطح پوست می باشد که با توجه به امکاناتی که دارد توان های بالای لیزر را  بدون هیچگونه درد و سوختگی بر روی پوست انجام می دهد.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم
خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

این سیستم سه نوع طول موج را در یک هندپیس به شکل  خلاقانه ای با هم تلفیق می کنند که به صورت همزمان عمق سلول های متنوع و ساختمان تشریحی فولیکولی مورا  مورد هدف قرار می دهد.

با بکارگیری از تلفیق سطوح جذب و فروروی سه طول موج متنوع با حفاظ درمانی ، آسانی و نگهداری کمتر نسبت به سایر روش ها، در حال حاضر به عنوان یک درمان اثربخش و کامل جهت از بین بردن موهای اضافی در دسترس است‌.

مرتبط: دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس 2024

رنگبندی طول موج دستگاه لیزر

لیزر پلاتینیوم دربردارنده ۳ نوع طول موج متمایزی است که برای انواع رنگ پوست ، روشن، سبزه یا گندمی و همچنین به صورت جداگانه برای بانوان و آقایان قابل تنظیم است. با ما همراه باشید تا با مزایای بکارگیری از این محصول و عوامل موثر بر قیمت آن بیشتر آشنا شوید .

مزایای استفاده از دستگاه پلاتینیوم

روش های سفارشو  فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم

لیزر پلاتینیوم یکی از روش های عمده جهت از بین بردن مو های زائد است که استفاده از آن دارای مزایای منحصر به فردی است این مزایا عبارتند از:

•ایا  دستگاه پلاتینیوم مقرون به صرفه است ؟

به جرات می توان گفت بکارگیری این دستگاه یک شیوه به صرفه و مناسب است. علت این مسئله این است که شما از دیگر روش های درمانی که حاوی اقدامات متنوع نظیر کرم موبر، درمان موم و… هستند پیشگیری می کنید.

در صورتی که برای رفع موهای زائد احتیاج به پرداخت هزینه های بالاتری دارید ولی زمانی که کلیه هزینه های انجام شده را تخمین می زنید، متوجه خواهید شد که در حقیقت هزینه کمی را در قیاس با سایر شیوه های پرداخت کرده اید.

•پوست را از قبل نرم تر می کند.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه مذکور این است که پوست را نسبت به قبل نرم تر می کند. زمانی که شما این روش را تعیین می کنید در پی شیوه ایی هستید که پوست نرم تر از آنچه که در گذشته بود، شود.

•شیوه ای دقیق

بی شک ما در خصوص یک متد کاملا درست و دقیق بحث می کنیم که هیچ بخشی را رها نمی کند. بایستی گفت که رفع بعضی از موهای خاص همواره کار راحتی نیست. به عنوان مثال لب فوقانی، ابرو، خط بیکینی، خط مو یا بینی جز بخش های حساس و خاص می باشند که با این سیستم به آسانی می توانید از شر مو های زائد این بخش خلاص  می شوید.

•احتیاجی به صبر برای رشد مو نیست.

آنچه که این شیوه را از دیگر شیوه ها متفاوت می کند این است که با این سیستم دیگر احتیاجی نیست که صبر نمایید تا موهای زائد رشد کنند و پس از آن برای لیزر مو در جلسه های آتی اقدام کنید. این عمل حتی پیش از آنکه موهای زائد شما از زیر پوست نمو یابند صورت می گیرد.

•هیچ جای زخم یا سوختگی به جا نمی ماند.

از مزایای استفاده از دستگاه نام برده و دستگاه پلاتینیوم لیزر شده این است که هیچ جای زخم یا سوختگی به جا نمی گذارد و عوارض جانبی آزار دهنده ای ندارد. در سیستم های قدیمی هم اگر نگهداری های لازم صورت گیرد  عوارضی ایجاد نمی کند ولی چند روز پس از این کار امکان دارد جای سوختگی یا زخم ایجاد شود.

از مزایای ذکر شده می توان به این نتیجه رسید که این دستگاه جز اثربخش ترین شیوه های درمانی است که می توانید در دنیای مدرن امروزی مشاهده کنید، در این صورت به شما توصیه می کنیم آن را امتحان کنید.

نکات مهم در امر خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

در خرید لیزر پلاتینیوم و دستگاه تیتانیوم لیزر نکات مهمی وجود دارد که بایستی حتما به آنها دقت نمایید. این سیستم یکی از کاربردی ترین سیستم های لیزر در میان دیگر دستگاه ها است.

این تفاوت سبب شده که سیستم های جعلی مشابه هم به بازار وارد شوند. از این رو در زمان خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم نیاز است که حتما به مراکزی که در زمینه فروش این دستگاه فعالیت دارند و یا نمایندگی های ارائه دهنده مراجعه شود.

همچنین در بسیاری از شهرهای سراسر کشور به ویژه کلان شهرها به نمایندگی از درخواست کنندگان و متقاضیان برای خرید این دستگاه مراکز فروش تجهیزات پزشکی رجوع می کنند.

خدمات و گارانتی دستگاه لیزر پلاتینیوم

نکته دیگر در زمان خرید لیزر پلاتینیوم که بایستی حتما به آن توجه کرد این است که از کارت ضمانت نامه آن اطمینان حاصل نمایید. اگرچه نمایندگی خدمات پس از فروش عرضه نماید می تواند به فروش بیشتری دست یابد. افزون بر این با این خصوصیات و قابلیت های خیال مشتری های در زمان خرید این محصول راحت تر است.

پس از هر کجا که تمایل دارید دست به خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم بزنید بهتر است از اورجینال بودن ، دربردارنده مجوز دانشگاه های پزشکی  و دیگر مجوز های آن مطمئن شوید. وگرنه مسائل بسیاری امکان دارد برای خریدار به وجود آید و او را مجبور به صرف هزینه های اضافی جهت سرویس، تعمیر یا تعویض سیستم لیزر نماید.

دستگاه لیزر پلاتینیوم در کجا کاربرد دارد؟

لیزر پلاتینیوم با طول موج های متنوعی که ساپورت می کند برای انواع پوست ها نظیر پوست روشن و سبزه و گندمی کاملا کارایی دارد. این سیستم را می توان برای آقایان و خانم ها هم به شیوه مجزایی تنظیم کرد.

شرایط فروش و سفارش دستگاه لیزر پلاتینیوم

در حال حاضر درخواست های زیادی جهت بکارگیری از لیزر پلاتینیوم برای از بین بردن موهای زائد در کل دنیا دیده می شود و بدین جهت فروش دستگاه پلاتینیوم هر روز به صورت چشمگیری در حال افزایش است.

در این صورت هر کشور اگر تولید کننده نباشد بایستی این سیستم ها را وارد نماید و ضروری است که عرضه کنندگان حین فروش لیزر پلاتینیوم نکات عمده ای را به مشتری های خود یادآوری نمایند.

همواره فروش این سیستم ها در نمایندگی ها، مراکز فروش موثق و مطمئن شامل مجوز و در برخی موارد در  تجهیزات پزشکی انجام می گیرد. لازم به ذکر است که بعضی از کلینیک ها خرید دستگاه پلاتینیوم را به  شکل دومین دسته ترجیح می دهند تا مجبور به هزینه های اضافی نشوند.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم
پلاتینیوم لیزر

ناگفته نماند که فروش دستگاه پلاتینیوم بایستی به همراه نشان دادن گواهی نامه ، مجوز های فروش و نشانی درست و دقیق نمایندگی ها به مشتری ها باشد.

ضوابط فروش و  ارسال دستگاه لیزر زیبایی

فروشنده فقط در شرایطی از فروش این محصول به سود عالی می رسد که ضوابط و قوانین مربوط به مشتری مداری و صداقت را رعایت نماید. امروزه سیستم پلاتینیوم جعلی هم در بازار کم نیستند و فروشنده ها در شرایطی که تمایل به وارد کردن این سیستم را داشته باشند بایستی از اورجینال و اصل بودن سیستم اطمینان حاصل نموده تا در زمان فروش لیزر پلاتینیوم دستخوش ضرر و زیان نشوند.

رقابت در تعرفه گذاری دستگاه لیزر 2024

موسسات پخش کننده این دستگاه ها با نشر بروشور تجهیزات جهت فروش ، فروش دستگاه پلاتینیوم را تسهیل می بخشد. تقاضای این نوع سیستم ها همواره در بازار خیلی زیاد است ، در این صورت موسسات نشر دهنده اگر قصد دارند فروش این محصولات را بالا ببرند بایستی بتوانند این سیستم را با نرخ رقابتی و اثربخش عرضه دهند.

این مسئله سبب بالا رفتن تعداد مشتری ها در فروش لیزر پلاتینیوم می شود. در حال حاضر موسسات نشر دهنده ابزار آلات مراکز زیبایی جهت بالا بردن فروش این سیستم ها از بازاریابی دیجیتال به همراه بازاریابی سنتی استفاده می کنند.

بازاریابی دیجیتال دستگاه زیبایی

بازاریابی دیجیتال یا فروش این محصولات به شیوه اینترنتی و آنلاین  و به حضور اینترنتی مشتری ها اشاره دارد و شالوده آن داشتن یک سایت معتبر و مناسب است. همچنین موسسات نشر دهنده جهت فروش لیزر پلاتینیوم به شیوه آنلاین بایستی داده های مورد نظر مشتری های خود را به شیوه روشن و کوتاه در سایت خود قرار دهد. افزون براین در زمان فروش این سیستم به شیوه اینترنتی به مشتری های خود بایستی مشاوره ضروری عرضه دهند.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

این موسسات می توانند جهت فروش لیزر پلاتینیوم از استند های تبلیغاتی ، پوستر ها و کاتالوگ ها برای جلب نظر مشتری استفاده کنند.

اطلاع از قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم

نخستین چیزی که در زمان خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم بایستی به آن دقت کرد نرخ آن است. قیمت دستگاه پلاتینیوم هم به فاکتور های متعددی بستگی دارد و می تواند از نوعی به نوع دیگر کاملا متمایز باشد.

من جمله عواملی که بر روی قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم اثربخش است کارکرد و کارایی آن است. این سیستم به علت کارکرد مطلوبی که در طی سال ها بکارگیری از خود نشان داده است هواداران بسیاری دارد و حتی بعضی از اشخاص بدون مدنظر قرار دادن قیمت آن را تهیه می کنند.

سطح کیفی در لیزر پلاتینیوم معمولا حرف اول را می زند و در این صورت قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم اورجینال امکان دارد در قیاس با دیگر برند ها متمایز باشد. اگرچه تحریم ها هم بر نرخ این سیستم خارق العاده بدون تاثیر نبوده اند و بدین علت نرخ آن دستخوش نوسان می شود.

نرخ دلار و ارز و تغییر آنی آنها هم بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم اثربخش است. در این صورت ضروری است که شخص پیش از مبادرت به خرید یا حتی فروش لیزر پلاتینیوم نخست نرخ اصلی و به روز آن را از ماخذ موثق و مطمئن استعلام نماید.

صادرات و واردات و تاثیر قیمت بر دستگاه زیبایی پوست و مو

صادرات و واردات از دیگر عوامل موثر بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم می باشد. این مسئله کاملا یک امر طبیعی است که نرخ سیستم های وارداتی می تواند خیلی گران تر از سیستم های  ساخت داخلی باشد.

صادرات هم اگر بدون بررسی و کنترل صورت گیرد به گونه ای که مقدار عرضه و تقاضا با هم هماهنگی نداشته باشد می تواند بر روی قیمت لیزر پلاتینیوم کاملا تاثیر منفی بگذارد.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

فاکتور های مختلف در امری نرخ گذاری بر روس دستگاه های زیبایی

همانطور که قبلا ذکر شد قیمت لیزر پلاتینیوم بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود. لازم به ذکر است که نرخ ایت محصول با ملاحظه به کشوری که خریدار در آن سکونت دارد کاملا متغیر است.

از دیگر موارد اثرگذار بر قیمت دستگاه پلاتینیوم می توان نمایندگی های انحصاری و نشر دهندگان بومی را نام برد. با ملاحظه به بالا بودن نرخ این سیستم در زمان خرید این محصول بایستی به هزینه های متنوعی نظیر هزینه تعمیر، تعویض، سرویس  سیستم، هزینه ترابری، مالیات  و… دقت شود.

همچنین در بعضی از کشور ها با ملاحظه به کمبود گوناگونی این سیستم ها پرداخت قیمت لیزر پلاتینیوم به شیوه اقساط امکان پذیر است.

مزایای خریداری و سفارش دادن دستگاه لیزر پلاتینیوم

لیزر پلاتینیوم یک دستگاه برای رفع موهای زائد به صورت همیشگی است و از تکنولوژی ها و خصوصیات نوینی استفاده می کند که سبب می شود درمان ها زودتر ، مطمئن تر و آسان تر برای بیماران انجام شود . در زیر به بعضی از مزایای خرید این محصول اشاره خواهیم کرد:

•پوست بدون موی صاف

با خرید دستگاه پلاتینیوم می توان افزون بر رفع موهای اضافی بدن پوستی یک دست و صاف داشت چرا که این سیستم همزمان۳ طول موج متنوع را عرضه می کند. فولیکول های مو به شیوه اثربخشی نشانه گرفته می شوند و از نمو دوباره آنها جلوگیری می کند و سطح پوست را به صورت یکنواختی صاف می کند.

•پوست بدون لک

با خرید دستگاه پلاتینیوم شما می توانید یک سیستم زیبایی همه کاره داشته باشید که جهت معالجه ضایعات عروقی و رنگی بکار برده شود.

با عرضه این ۳ طول موج رگ های خونی صدمه دیده و برطرف می شوند در نهایت پوستی بی لک خواهید داشت.

•درمان فوری

افزون بر عرضه ۳ طول موج متنوع این دستگاه تکنولوژی بسیط این موشن را بکار می برد که می تواند به نرم کننده ها در گردش روان و بی نقص بر روی پوست کمک بسزایی نمایند.

به هندپیس این امکان را می دهد تا انرژی لیزر را به صورت بی وقفه جهت حفاظت کامل به پوست برساند و این خصوصیات سبب می شود دارای سرعت  زیادی باشد و مدت زمان درد را تا حدالامکان کاهش دهد.

•بهبود زود بیمار

خصوصیات مدرن این سیستم نظیر تکنولوژی خنک کننده سبب آسودگی بیمار در طی دوره درمان می شود. این سیستم علاوه بر پیشگیری از صدمات به بافت پوست پیرامون، فولیکول های مو را نشانه قرار می دهند. این سیستم خنک کنندگی خیلی قوی است و سوختگی سطح پوست را به کمترین حد ممکن می رساند.

3.9/5 - (10 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
مشاوره