فهرست مطالب

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

لیزر مو با دستگاه تیتانیوم به عنوان یکی از روش‌های حذف موهای غیرضروری از بدن استفاده می‌شود. در این روش، پرتوهای لیزر با طول موج ویژه‌ای روی پوست قرار می‌گیرند و با جذب رنگ مو، ریشه مو را مستقیماً نابود می‌کنند.

نتایج حاصل از لیزر مو با دستگاه تیتانیوم، به عوامل مختلفی مانند نوع پوست، رنگ مو، ضخامت مو، منطقه قرار گیری و تعداد جلسات مربوطه، بستگی دارد. در کل، با استفاده از این روش می‌توان موهای ناخواسته را به طور قابل توجهی کاهش داد و یا به صورت دائمی حذف کرد.

همچنین، این روش نیز مانند دیگر روش‌های حذف مو، ممکن است با عوارضی همچون التهاب، خارش و درد همراه باشد. قبل از تصمیم گیری برای استفاده از این روش، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید.

دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاهی توسعه یافته جهت رفع موهای زائد بدن است. این محصول معمولا درمانی بی درد را برای رجوع کنندگان ارائه می دهد. همه اقسام پوست ها من جمله پوست های تیره را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

نیرومند ترین و مطمئن ترین تکنولوژی لیزر موهای زائد را در خود دارد. این وسیله دربردارنده گواهینامه FDA می باشد.

بکارگیری از آن به یکی از پرطرفدار ترین شیوه های درمانی رفع موهای زائد در سراسر دنیا تبدیل شده است.

تیتانیوم لیزر

تعرفه قیمتی دستگاه لیزر تیتانیوم

مشخصات فنی و قیمت تیتانیوم لیزردستگاه لیزر تیتانیوم دو هندپیس
کاربری دستگاه تیتانیوملیزر موهای زائد – درمان جای زخم
طول موج های این دستگاهطول موج 755- طول موج 810 و طول موج 1064 نانومتر
امنیت لیزر تیتانیومبا تکنولوژی پیشرفته و سیستم خنک کننده پیشرفته جای سوزی و قرمزی بر جا نمی گذارد.
تیپ های پوستی قابل درمانامکان درمان برای تمامی تیپ های پوستی مهیا می باشد
سیستم خنک کنندهدارای چیلر خنک کننده پیشرفته
خروجی دستگاه1600 وات
سرعت شات دستگاه1 تا 15 شات در ثانیه
مانیتور و سیستم عاملدارای سیستم عامل اندروید و مانتیور 15 اینچی میباشد
قیمت دستگاه281 میلیون تومان
وزن دستگاه تیتانیوم65 کیلو گرم
خدمات پس از فروشتا 15 سال
ثبت سفارش09127359603تماس بگیرید

طول موج دستگاه تیتانیوم

به علت نرخ بالا و ظرفیت تقریبا زیاد، این دستگاه و دستگاه لیزر الکس دایود را در مراکز و کلینیک های زیبایی بکار می برند. بهتر است بدانید این سیستم از ۳ طول موج جهت برطرف نمودن موهای زائد بدن استفاده می کند. همانگونه که می دانید برطرف نمودن موهای زائد به هدف از بین بردن فولیکول آن مو است.

لیزر تیتانیوم به آسانی می تواند فولیکول مو را با حداقل درمان و بی درد از بین ببرد. سوالاتی که پیش می آیند این است که این محصول به چه نحوی کار می کند؟ فروش دستگاه تیتانیوم به چه صورت است؟ سامانه لیزری این محصول با بکارگیری از موج های الکس ، یاگ و دایود فولیکول های مو را تحت الشعاع قرار می دهد.
مواقعی که دسته پلاتینیوم روی بدن واقع می شود ۳ طول موج متنوع لیزر به فولیکول مو رسیده و سبب رفع آن می شوند. زمانی که فولیکول مو برطرف شد زمان زیادی لازم است که مجدد نمو یابند.

در برخی اوقات کاملا از بین می رود و دیگر در ان ناحیه رشدی مشاهده نمی شود.
ولی یکی از سورپرایز های عمده این سیستم خنک کنندگی آن می باشد. این دستگاه حتی دردی که می تواند در زمان لیزر به بدن انتقال دهد را برطرف می کند.

بهترین روش های خرید لیزر تیتانیوم چگونه است ؟

همانطور که می دانید برای خرید دستگاه تیتانیوم و دیوایس پلاتینیوم لیزر هزینه بالایی نیاز است، بررسی های درست و دقیق در خصوص مشخصات لیزر تیتانیوم ، نحوه کار با آن، تخمین هزینه های احتمالی، قیمت دستگاه تیتانیوم ، در دسترس بودن گارانتی قطعات و عرضه ایمنی و اطمینان سرویس جز پیش نیاز های ضروری در انتخاب این دستگاه هستند.
• ناگفته نماند که بایستی در زمان خرید این محصول مشخصات آن را مورد بررسی قرار دهید.

• به علت اینکه این مشخصات برای متخصص یا پزشکی که با این محصول قرار است کار کند بسیار سودمند و با ارزش خواهند بود.
• نوشتن قولنامه خرید دستگاه لیزر تیتانیوم بر روی کاغذ و امضا آن به وسیله خریدار و فروشنده کاملا الزامی است.
• اکثر فروشنده ها از خریداران یک رسید اخذ می نمایند ولی این صفحه کافی نخواهد بود چرا که جزئیات کامل داد و ستد نام برده نشده است.

قرارداد  سفارش دستگاه تیتانیوم شامل چه مواردی است:

•پیش پرداخت خرید دستگاه

هر زمان که در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم گفتگویی صورت گرفت و قولنامه امضا شد، وجه پیش پرداخت به وسیله موسسه، درخواست می شود. در مجموع وجه پیش پرداخت نبایستی از یک چهارم نرخ دستگاه لیزر تیتانیوم بیشتر باشد.

یک رسید کاغذی که نرخ این محصول و شماره چک در آن به صورت شفاف و بدیهی درج شده باشد بایستی اخذ نمایند.
•بند پرداخت هزینه دستگاه
صورتحساب پرداخت مبلغ با معلومات مربوط به بازپرداخت اقساط بایستی در قولنامه اسم برده شود. وارسی نمایید که کلیه هزینه ها من جمله مالیات، مشتری ها، ترابری، بیمه در زمان ترابری و هزینه اقساط در قولنامه نام برده شوند.

سفارش دستگاه تیتانیوم با ارز دلار

همانطور که بیشتر این سیستم ها از کشور های دیگر وارد می شوند قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم معمولا به نرخ دلار و سایر ارز ها و بالا و پایین شدن بازار ارز بستگی دارد.
این مسئله بایستی در زمان خرید دستگاه تیتانیوم کاملا مورد توجه واقع شود.

زمان خرید لیزر تیتانیوم ، قیمت دستگاه تیتانیوم را که در فهرست فروش این محصول نام برده شده است را وارسی نمایید و در صورت تغییر نرخ ارز به بالا و پایین شدن نرخ این دستگاه دقت کنید.

ضمانت نامه محصولات دستگاه های لیزر زیبایی

مورد دیگری که در قرارداد دستگاه لیزر تیتانیوم بایستی به آن توجه شود ضمانت نامه می باشد. این مورد بایستی شامل کلیه بخش های این دستگاه لیزر باشد. ضمانت نامه را بایستی وارسی کنید و مشاهده نمایید که در آن آیا موارد استثنا هم موجود است؟

وارسی نمایید آیا در ضمانت نامه وضعیت ویژه برای اتاق لیزر و سیستم های وابسته نظیر تهویه هوا و… ذکر شده است.
تکرار خدمات این دستگاه را بررسی نمایید، چنانچه این محصول به سرویس و خدمات نیاز داشته باشد، ضروری است آب مقطر این سیستم عوض شود. برخی اوقات موسسه سازنده لیزر تیتانیوم امکان دارد ضمانت نامه دراز مدت یا سرویس های اضافی را عرضه نماید که بایستی به صورت کتبی در قولنامه نام برده شود.

•بند تعمیرات دستگاه لیزر پوست و مو و زیبایی

وارسی نمایید چندین ساعت یا چند روز کار مستمر سبب ایجاد نقص در این دستگاه شده است؟ تخمین نمایید زمان تقریبی برای سرویس یا عوض نمودن قطعات این سیستم چقدر خواهد بود؟ زمانی که این دستگاه در حال سرویس یا تعمیر است می توانید آن را در وضعیت آماده به کار بگذارید ، در این صورت بر روی عمل این سیستم بی تاثیر خواهد بود.
در زمان خرید لیزر تیتانیوم دقت به معلومات اساسی در خصوص سیستم نظیر آموزش نحوه کار با آن و داشتن معلومات در خصوص مشخصه های فیزیکی این دستگاه الزامی است.
مشتری ها می توانند به وسیله عضو شدن در کلینیک ها و مراکز زیبایی و محافظت پوست و مو و حضور در کنگره ها و همایش ها یا تحقیق در خصوص منابع آموزشی و… اطلاعات ضروری در خصوص نحوه کار با این دستگاه را کسب کنند.

شناخت موسسه سازنده دستگاه زیبایی

افزون براین پیش از خرید دستگاه تیتانیوم، مشتری ها نخستین کاری که بایستی انجام دهند شناخت موسسه سازنده مدنظر است.

اینکه آیا آنها موسسه خود را به منزله موسسه طرف قولنامه با دیگر سازمان های بومی ثبت کرده اند یا خیر؟ آیا این موسسه ضوابط وجوه احتیاطی را دارد یا خیر؟ این موسسه چه مدت در فروش یا خرید دستگاه تیتانیوم سابقه دارد؟ ایا این موسسه تنوع زیادی از این دستگاه ها را به بازار عرضه می کنند؟ جواب دادن به این پرسش ها به مشتری ها یاری رسانده که مشخص کنند آیا این موسسه اصلی یا غیر واقعی است.

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم

عملکرد دستگاه تیتانیوم با خیلی از دستگاه های شبیه به آن در بازار متمایز است. این سیستم با بکارگیری فناوری سه بعدی، ۳ نوع طول موج متمایز را در یک ناحیه گرد آورده و بعد از تاباندن به عمق بخش های داخلی پوست ، ریشه مو های زائد را به مطلوب ترین حالت ممکن حذف می کند.

یکی از طول موج هایی که در این سیستم بکار برده می شود الکساندرایت است که توانسته موهایی با رنگ روشن را به صورت کامل از بین ببرد. مقدار طول موج تعبیه شده در این دستگاه دایود نام دارد که قادر است ریشه های عمقی مو را در پوست مورد هدف قرار دهد. به گفته بسیاری از متخصصین پوست و مو، این دستگاه برای پوست های برنزه بیشتر پرکاربرد است.

نقش موج اندیاگ در لیزر پوست

سومین طول موج بکاربرده شده در این دستگاه اندیاگ است که در قیاس با دو مورد قبلی فروروی بیشتری به سطح پوست را دارد و درمانی مناسب و عالی جهت برطرف نمودن موهای زائد در زیر پوست می باشد.

این نوع به صورت مطلوبی از لایه های سطحی پوست گذشته و بی واسطه و کاملا ویژه به فولیکول مو می رسد ، در این صورت خطر سوختگی رویه سطحی پوست در اشخاص با رنگ پوست تیره به شدت کم می شود.

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم بدین صورت است که همزمان با گردش سر لیزر به آهستگی سطح پوست قسمت مدنظر نیز داغ می شود.

بخش گرم شده به وسیله پالس های آرام نیروی لیزر که به فولیکول مو رسوخ می نماید ، سبب برطرف شدن موهای زائد بدن می شود. فولیکول های مو به علت اینکه نیروی لیزر را جذب می کنند کاملا حذف شده و دیگر نمی تواند موی جدیدی تولید نماید.

روش های بازاریابی دستگاه های لیزر زیبایی

در حال حاضر با افزایش گوناگونی سیستم های رفع موهای زائد، احتیاج به بازاریابی ، جذب مشتری و تبلیغات برای موسسات توزیع کننده لوازم کلینیک های زیبایی بسیار حائز اهمیت است.

در صورتی که لیزر تیتانیوم یکی از توسعه یافته ترین سیستم های لیزر موهای زائد بدن است و کارکرد بسیار مطلوبی جهت حذف و برطرف نمودن موهای زائد دارد ، تا زمانی که مشتری ها از خدمات این محصول و کارکرد آن آگاهی لازم نداشته باشند مبادرت به تهیه آن نمی کنند.

در این صورت جهت بالا بردن فروش دستگاه تیتانیوم ، موسسه توزیع کننده این محصول بایستی کاتالوگ، پوستر، تبلیغات با مطالب جذاب را بکار ببرند و مشخصه ها و خصوصیات ویژه این دستگاه را به شیوه شفاف و روشن در دسترس مشتری ها قرار دهند که خریداران بتوانند به راحتی انتخابی درست داشته باشند.

روش های فروش تجهیزات و دستگاه لیزر تیتانیوم

مسئله بسیار عمده در افزایش فروش لیزر تیتانیوم این است که فروشندگان ، خریداران مورد نظر خود را انتخاب نمایند و با توجه به وضعیت مکانی و میزان خدمات مورد نظر آنها ، فروش کالای خود را به خریداران عرضه می دهند. همچنین ضروری است فروشندگان این محصول جهت پیشبرد فروش دستگاه تیتانیوم از مولفه های اثر بخش در پایداری کسب و کار خود اطلاع یابند.

به هدف بالا بردن فروش دستگاه لیزر تیتانیوم ، موسسات توزیع کننده بایستی به کارکنان واحد فروش خود تعالیم ضروری را ارائه دهند. این موسسات نیز می توانند به وسیله بازاریابی دیجیتال و طرح ریزی سایت ، معلومات و داده های مورد نظر مشتری ها و خریداران را در دسترس آنها قرار دهند.
در این دستگاه با وجود تکنولوژی لیزر ۳ طول موج و اثر بخشی آن بر روی رنگدانه های موجود در پوست، درمان لیزر موهای زائد بدن برای اقسام پوست و در فصل های متنوع سال مقدور است.

این محصول برای انواع رنگ پوست از ۱ تا ۶ مطلوب است و از بین بردن مو های زائد با آن کاملا مطمئن است.

ویژگی های بارز دستگاه لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم با دارا بودن خصوصیات ایده آل و مطلوب به یکی از پرفروش ترین سیستم های لیزر در دنیا مبدل شده است. از امکانات و خصوصیات آن می توان به بکارگیری از فناوری ۳ طول موج تلفیقی ، نداشتن مواد مصرفی ویژه، مطلوب بودن برای اقسام رنگ پوست ، نمایشگر بزرگ و مواردی از این دست اشاره کرد. در ادامه به دیگر خصوصیات این محصول خواهیم پرداخت:
•ایمنی این سیستم
•درمان اقسام رنگ های پوستی
•می توان برای کلیه نواحی بدن از آن استفاده کرد.
•لیزر موهای زائد بدن بدون هیچ درد و آسیب دیدگی
•تجهیز شده به سامانه خنک کنندگی توسعه یافته و خیلی قوی

 شیوه نرخ گذاری و قیمت دستگاه تیتانیوم

برای آگاهی از قیمت دستگاه تیتانیوم بایستی به موسسات و ماخذ رسمی رجوع نمود. بالا و پایین شدن دلار و ارز بر قیمت دستگاه تیتانیوم اثربخشی مستقیمی دارد ولی با ملاحظه به عملکرد بالای این سیستم و درمانی آسان با بکارگیر از آن، قیمت دستگاه تیتانیوم کاملا به صرفه است.
بعضی از مزایای این سیستم که حاوی ماژول با نیروی زیاد و برخورداری از فیلتر آب دو لایه ای ضخیم می باشند در قیمت دستگاه تیتانیوم اثر گذار می باشند. در زمان خرید اگر ضمانت نامه هم وجود داشته باشد قیمت این محصول با توجه به نوع، مدت و هزینه ضمانت نامه کاملا بی ثبات است.

دستگاه تیتانیوم برای کدام بخش از بدن انسان مطلوب است؟

دستگاه تیتانیوم بایستی دارای امکانات زیادی باشد تا بتوان آنها را برای قسمت های متنوع بدن بکار برد. در قدیم دستگاه های لیزری که ساخته می شد تنها می توانست مو های زائد نازک را حذف کند که مسلما برای بخش های قابل توجه بدن کاربردی نداشت.

ولی با توسعه فناوری و روی کار آمدن سیستم های خارق العاده توسعه یافته نظیر لیزر تیتانیوم این مسئله به صورت کامل برطرف شده است.
بنابراین می توان عرض کرد که بکارگیری از این سیستم پیشرفته برای تمامی نقاط بدن نظیر پشت لب، ابرو ها، موهای مربوط به ناحیه دست و پا، قسمت های شکم و زیر شکم کاربرد دارد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از جدیدترین روش های لیزر برای برداشتن موهای زائد است که از انرژی لیزر برای تخریب فولیکول ها و جلوگیری از رشد موها استفاده می کند. این روش درمانی مانند بیشتر روش های حذف موهای زائد عمل می کند اما مزایای دیگری مانند کاهش زمان درمان و کاهش درد را به همراه دارد. همچنین استفاده از این دستگاه برای همه انواع پوست مناسب است. این امر به ویژه هنگامی مفید است که بیماران با پوست تیره هم می توانند از این روش برای حذف موهای زائد خود استفاده کنند.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه تیتانیوم با استفاده از پرتوهای با طول موج های متفاوت برای پاسخگویی به نیازهای تک تک بیماران قابل تنظیم است. در واقع مهمترین مشخصه این دستگاه ارائه پرتوها با طول موج های مختلف می باشد که به جای ارائه یک درمان استاندارد برای حذف موهای زائد، متخصصان را قادر به درمان انواع پوست ها با رنگ های مختلف کرده است. طول موج های قابل استفاده در لیزر تیتانیوم را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

طول موج های لیزر تیتانیوم در دستگاه لیزر تیتانیوم به صورت قابل تنظیم و قابل تغییر هستند. این دستگاه قادر به تولید پالس های لیزری در طول موج‌های مختلف از 700 نانومتر تا 1000 نانومتر است.

این قابلیت تنظیم طول موج لیزر در دستگاه تیتانیوم، به پزشکان و تکنسین های پوست کار اجازه می‌دهد که از طول موج مناسب برای هر نوع درمان و هر نوع پوست استفاده کنند.

در عمل، برای برخی از کاربردهای دستگاه لیزر تیتانیوم، طول موج های 800 نانومتر و 1064 نانومتر بیشترین کارایی را دارند. برای مثال، در درمان جای زخم، پوست سفید، حبابی و ملانین، طول موج 1064 نانومتر مناسب است. همچنین برای درمان جای زخم آکنه، حبابی و پوست تیره، طول موج 800 نانومتر استفاده می‌شود. در کل، تعیین طول موج مناسب به دلیل خصوصیات پوست بیمار و نوع درمان لازم است.

• طول موج 755 نانومتر:

این طول موج برای هدف قرار دادن طیف وسیعی از رنگ ها و انواع موها از جمله موهای نازک و موهای روشن استفاده می شود.

• طول موج 810 نانومتر:

متخصصان پوست از این طول موج برای موها و پوست تیره استفاده می کنند. لیزر تیتانیوم با استفاده از پرتو با طول موج 810 نانومتر که به طول موج سرعت معروف می باشد، هدف قرار دادن فولیکول های عمیق تر مو را امکان پذیر می کند. متعاقباً از این پرتو برای لیزر موها در نواحی درمانی مانند صورت، بازوها و پاها نیز استفاده می شود.

• طول موج YAG 1064:

این طول موج دارای انرژی و قدرت بیشتری می باشد و به عنوان موثرترین روش رفع موهای زائد شناخته می شود، زیرا ناحیه تناسلی، زیر بغل و سایر نواحی که ممکن است موهای درونی داشته باشند را هدف قرار می دهد.
فناوری SHR یکی دیگر از مشخصات دستگاه تیتانیوم است که به جای قرار دادن فولیکول مو در برابر یک پالس پرانرژی، از پالس های مکرر و کم انرژی (10 هرتز) استفاده می کند. در این صورت انرژی به عمق پوست نفوذ می کند و با افزایش تدریجی حرارت، بدون آسیب رساندن به پوست و بدون درد عمل برداشت مو را انجام می دهد. فناوری خنک کننده پوست سومین ویژگی این دستگاه است که خطر سوختگی را به حداقل می رساند.

این فناوری به نوبه خود به افراد این امکان را می دهد تا در عین حفظ راحتی، از نفوذهای با سرعت بیشتر بهرمند شوند. فناوری In-Motion چهارمین ویژگی دستگاه تیتانیوم است که به اپلیکاتورها اجازه می دهد چندین بار از روی سطح پوست مورد درمان عبور کنند و در نتیجه سرعت درمان را افزایش می دهد. این دستگاه همچنین دارای یک رابط کاربری گرافیکی 15 اینچی با تنظیمات از پیش تنظیم شده برای همه درمان های موجود است.

عملکرد لیزر تیتانیوم

فرایند برداشت مو با دستگاه تیتانیوم با تابش پرتو به فولیکول ها و گرم کردن آنها و در نهایت تخریب آنها و ریشه مو انجام می شود.

ممکن است در حین عمل لیزر افراد احساس درد خفیفی کنند که چند ثانیه طول می کشد. درمان با دستگاه لیزر فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه مشخص کاهش می دهد. برای کاهش قابل توجه موها به سه تا چهار جلسه لیزر موها نیاز است.

دستگاه لیزر تیتانیوم در هنگام حذف موهای زائد با ارائه پالس های کوتاه و مکرر با سرعت بالا، به تدریج پوست را گرم می کند. سپس با فناوری In-Motion چندین بار از ناحیه تحت درمان عبور کرده و به طور موثری فولیکول های مو را هدف قرار می دهد تا از رشد مجدد تارها جلوگیری کند. همچنین فناوری خنک کننده این دستگاه، به طور مداوم با نوک یاقوت کبود سرد احساس خنکی را به سطح پوست منتقل می کند و درمان را بی وقفه و بدود درد ادامه می دهد.

روند حذف مو های خیلی زائد

روند حذف موهای زائد توسط دستگاه لیزر تیتانیوم به خودی خود بسیار ساده است. بیماران روی تخت درمان می خوابند و به عنوان یک معیار ایمنی، از آنها خواسته می شود که از عینک محافظ استفاده کنند که متخصص نیز از آن استفاده خواهد کرد.

سپس یک لایه نازک از ژل سرد و شفاف روی ناحیه اعمال می شود تا لیزر بتواند به راحتی بر روی ناحیه حرکت کند. سپس متخصص سر اپلیکاتور را به طور گسترده 6 الی 12 بار روی ناحیه مورد نظر مانند یک برس رنگ حرکت می دهد. در هر ثانیه با 10 بار تابش لیزر انرژی کمی آزاد می شود که به آرامی فولیکول های مو را گرم می کند.

نکات مهم قبل استفاده و خرید دستگاه تیتانیوم

برخی از دستگاه های لیزر ممکن است دستورالعمل های مراقبت خاصی داشته باشند؛ به همین دلیل اکثر متخصصان به بیماران خود توصیه می کنند که چند هفته قبل و چند هفته پس از درمان، نکات مراقبت خاصی را انجام دهند. در این بخش مروری کوتاه بر نکاتی که باید قبل از استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم مورد توجه قرار گیرد، فراهم شده است.

1. خودداری از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب:

بیماران باید قبل از عمل لیزر رفع موهای زائد از برنزه شدن پوست خود جلوگیری کنند. حتی اگر دستگاه تیتانیوم به دلیل ماهیت و فناوری جدید آن قادر به کار کردن روی پوست برنزه باشد، برنزه شدن پوست هنگام استفاده از دستگاه لیزر ممکن است باعث سوختگی و تاول شود.

2. جدا نکردن موها را از ریشه:

پرتو لیزر با تداخل در ریشه مو و از بین بردن فولیکول آن باعث برداشت مو می شود. بنابراین اگر قبل از استفاده از دستگاه تیتانیوم ریشه مو برداشته شود، درمان موثر نخواهد بود. در عوض افراد می توانند ناحیه مورد نظر را شیو کنند.

در صورتی که آنها نمی دانند چه زمانی باید اصلاح کنند، توصیه می شود با کلینیک و متخصص خود صحبت کرده و اطلاعات لازم را درخواست نمایند. مهم است که در زمان مناسب اصلاح کنند تا نتایج درمان موهای زائد خود را به حداکثر برسانند.

3. استفاده از پاک کننده ملایم:

پوست تمیز برای درمان با لیزر ضروری است. افراد نباید قبل از ورود به کلینیک از کرم مرطوب کننده استفاده کنند. در عوض، تمیز کردن پوست به معنای استفاده از محلول های پاک کننده ملایم در ناحیه مورد نظر می باشد که این اطمینان را بدهد که هیچ گونه مواد آرایشی روی پوست ناحیه مورد نظر باقی نمانده است.

نکات مهم بعد از استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

به طور معمول پس از استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای انجام لیزر موهای زائد، پوست کمی گرم و قرمز می شود، اما در عرض چند دقیقه یا چند ساعت از بین می رود. برای اطمینان از حداکثر راحتی پس از عمل لیزر، به افراد توصیه می شود این نکات مراقبتی را دنبال کنند.

1. پرهیز از قرار گرفتن در برابر نور خورشید:

افرادی که عمل لیزر موهای زائد را انجام می دهند نباید حداقل چهار هفته بعد از درمان در معرض اشعه ماوراء بنفش یا نور خورشید قرار بگیرند. اگر پوست برنزه شود، در این صورت احتمال افزایش رنگدانه پوست یا سوختگی آن وجود دارد.

2. استفاده از کرم ضد آفتاب:

افرادی که از دستگاه لیزر تیتانیوم برای حذف موهای زائد خود استفاده می کنند، باید از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنند. اگر ناحیه مورد نظر مانند صورت در معرض دید است، بهتر است که هر روز از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنند تا از برنزه شدن جلوگیری شود. اگر پوست آنها کمی حساس است، می توانند از محصولات تسکین دهنده و ضدالتهاب مانند ژل آلوئه ورا استفاده کنند تا قرمزی پوست را از بین ببرد.

3. اجتناب از مواد شیمیایی خشک و ناملایم:

افرادی که برداشت موهای زائد خود را با دستگاه لیزر تیتانیوم انجام می دهند، نباید از محصولات آرایشی شیمیایی استفاده کنند. این بدان معناست که هیچ گونه مواد سفید کننده یا معطر مانند روغن های آروماتراپی به مدت حداقل 24 تا 48 ساعت در ناحیه تحت درمان استفاده نشود. همچنین آنها باید از شنا کردن در آب کلر دار به مدت 48-72 ساعت خودداری کنند.

4. پرهیز از استفاده از وکس و بند برای برداشتن مو:

بهتر است افراد 24 تا 48 ساعت پس از درمان ناحیه را به حال خود رها کنند تا از هرگونه تحریک پوستی جلوگیری شود. در فاصله بین جلسات استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم افراد نباید از وکس یا بند برای برداشتن مو استفاده کنند. بهترین روش در این مدت شیو کردن می باشد.
5. خودداری از دوش آب گرم: افرادی که عمل لیزر مو انجام داده اند، بهتر است از حمام یا دوش آب گرم (سونا/بخار) به مدت 24-48 ساعت اجتناب کنند؛ زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود، به ویژه اگر پوست حساسی دارند.

جمع بندی

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که  نسل جدیدی از دستگاه های لیزر موهای زائد است که با استفاده از پرتوهای با طول موج های مختلف برداشت موها را به یک راه حل موثر، دائمی و آسان تبدیل کرده است. در واقع، این دستگاه با فناوری جدید همچون فناوری SHR، فناوری In-Motion و فناوری خنک کننده عملکردی مطلوب برای برداشت موهای زائد خواهد داشت.

قبل از از انجام عمل لیزر افراد باید از برنزه کردن یا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید خودداری کنند و ناحیه تحت درمان باید قبل از استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم شیو شده باشد و پوست باید کاملا تمیز باشد. همچنین بعد از عمل لیزر افراد باید از قرار گرفتن در برابر نور خورشید، استفاده از مواد شیمیایی، دوش آب گرم و وکس خودداری کنند. استفاده از ضدآفتاب بعد از عمل لیزر ضروری است.

سوالات رایج در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم چقدر است ؟

متأسفانه به دلیل اینکه قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم به بسیاری عوامل مرتبط با بازار، شرکت سازنده و کاربرد آن بستگی دارد، قیمت دقیقی برای آن نمی‌توان داد.

برای مثال، اگر دستگاه لیزر تیتانیوم برای حذف موهای زائد استفاده شود، قیمت آن با دستگاهی که برای حذف خال و جای جوش استفاده می‌شود، متفاوت خواهد بود. به طور کلی، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم در بازار بین 200 میلیون تومان تا چند 400 میلیون تومان  متغیر است. به علاوه، هزینه های دیگر مانند هزینه نگهداری و تعمیر دستگاه و هزینه های احتمالی در صورت خرابی دستگاه نیز باید در نظر گرفته شود. برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم بهتر است با تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری درباره قیمت و شرایط خرید بگیرید.

مقایسه بین دستگاه لیزر تیتانیوم و پـلاتیـنیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم هر دو از تکنولوژی‌های پیشرفته لیزری هستند که برای بسیاری از کاربردهای پزشکی، صنعتی و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دو دستگاه در برخی ویژگی‌های خود متفاوت هستند که در زیر به مقایسه آن‌ها می‌پردازیم:

1. قدرت و سرعت: دستگاه لیزر تیتانیوم با داشتن قدرت و سرعت بیشتر از دستگاه پلاتینیوم، مناسب برای کاربردهایی است که نیاز به حذف سریع و دقیق تری دارند.

2. عمر دستگاه: دستگاه لیزر تیتانیوم معمولاً دارای عمر طولانی تری است و نیاز به تعویض کمتری دارد، در حالی که دستگاه پلاتینیوم در برخی موارد نیاز به تعویض قطعات بیشتری دارد.

3. هزینه: به طور کلی، دستگاه پلاتینیوم معمولاً هزینه کمتری دارد، در حالی که دستگاه لیزر تیتانیوم هزینه بیشتری دارد. اما باید توجه داشت که هزینه اولیه خرید دستگاه تنها یکی از عواملی است که باید در نظر گرفته شود و هزینه های دیگری مانند هزینه نگهداری و تعمیر دستگاه نیز باید در نظر گرفته شود.

4. کاربرد: دستگاه لیزر تیتانیوم مناسب برای کاربردهای پوستی مانند حذف موهای زائد، جای جوش و خال است. همچنین این دستگاه برای کاربردهای پزشکی مانند درمان نقاط خونریزی پوستی و لیزر درمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساختار فنی دستگاه لیزر تیتانیوم

ساختار فنی دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاه لیزر تیتانیوم عمدتاً از چندین قطعه و ساختار فنی تشکیل شده است که با هم تعامل دارند تا یک دستگاه لیزر پیشرفته و کارآمد را ایجاد کنند.

این قطعات شامل موارد زیر می‌شوند:

1. منبع نور لیزر: در دستگاه لیزر تیتانیوم، منبع نور لیزر از یک کریستال تیتانیوم-یاقوت (Titanium-Sapphire) به عنوان میانی لیزر استفاده می‌شود. این کریستال به عنوان یک محیط لیزری در این دستگاه استفاده می‌شود که توسط یک لامپ قوی مورد نورپردازی قرار می‌گیرد.

2. سیستم پمپاژ: سیستم پمپاژ در دستگاه لیزر تیتانیوم برای ارائه انرژی به کریستال استفاده می‌شود. این سیستم شامل یک لامپ قوی و یک سیستم لنز است که نور لامپ را به داخل کریستال تیتانیوم-یاقوت هدایت می‌کند.

3. سیستم رنگین کمان (Tunable Cavity): سیستم رنگین کمان در دستگاه لیزر تیتانیوم برای انتخاب طول موج مورد نظر استفاده می‌شود. این سیستم شامل یک آینه دوبل و یک کریستال است که طول موج نور لیزر را تنظیم می‌کند.

4. سیستم تبرید: در دستگاه لیزر تیتانیوم، یک سیستم تبرید برای کنترل دمای کریستال استفاده می‌شود. این سیستم شامل یک سیستم تبرید آب است که از داخل دستگاه عبور می‌کند و دمای کریستال را در دمای مطلوب نگه می‌دارد.

نحوه کار دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر موی تیتانیوم برای حذف موهای غیرمطلوب بر روی پوست بدن استفاده می‌شود. در این دستگاه از لیزر با طول موج قابل تنظیم برای نفوذ به داخل پوست استفاده می‌شود. لیزر با توجه به خصوصیات پوست و مو، به صورت دقیق و قابل کنترل روی پوست کار می‌کند.

در هنگام استفاده از دستگاه لیزر موی تیتانیوم، نور لیزر از روی پوست عبور کرده و به رنگ جیره موها (ماده پیگمنتی مو) تبدیل شده و در نهایت موها را نابود می‌کند. این فرایند به صورت دقیق و با کنترل دمای پوست، به منظور جلوگیری از صدمات ناخواسته به پوست انجام می‌شود.

دستگاه لیزر موی تیتانیوم دارای قابلیت تنظیم شدت نور لیزر و فاصله میان نوک دستگاه و پوست است. این قابلیت به پزشکان و تکنسین‌های پوست کار اجازه می‌دهد که بسته به نوع پوست و نوع موها، شدت و مدت زمان تابش لیزر را تنظیم کنند.

باید توجه داشت که استفاده از دستگاه لیزر موی تیتانیوم باید توسط پزشکان و تکنسین‌های پوست کار با تجربه و مهارت انجام شود. قبل از هر گونه درمان با این دستگاه، نیاز به بررسی پوست و تشخیص نوع آن و موهای غیرمطلوب دارید.

تفاوت لیزر تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر چیست؟

تفاوت خرید دستگاه تیتانیوم با دیگر دستگاه های لیزر در این است که این دستگاه توانایی ترکیب پرتوها با طول موج های متفاوت را در یک اپلیکاتور دارد. این بدان معناست که پرتوی لیزر می تواند به فولیکول موها در اعماق مختلف پوست نفوذ کند.

با استفاده از لیزر تیتانیوم چه نتایجی می توان انتظار داشت؟

به طور کلی، پس از شش جلسه درمان با دستگاه تیتانیوم افراد می توانند حدود 90 درصد کاهش دائمی در رویش مجدد موهای زائد خود انتظار داشته باشند.

برای استفاده از لیزر تیتانیوم چند جلسه لازم است؟

تعداد جلسات رفع موهای زائد به عوامل مختلفی از جمله محل مو، ضخامت آن و همچنین نوع پوست و رنگ مو بستگی دارد. به طور میانگین توصیه می شود که 6 تا 8 جلسه درمانی برای برداشت مو با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم مورد نیاز است. به این دلیل که در برخی مواقع فولیکول های موجود در ناحیه درمان در مرحله رشد قرار ندارند. بنابراین متخصصان عمل لیزر را طی چند مرحله انجام می دهند تا مطمئن شوند موهایی که در جلسه اول مورد هدف پرتو لیزر قرار نگرفته اند، در جلسه بعدی تحت تاثیر قرار می گیرند.

آیا با استفاده از لیزر تیتانیوم موها بلافاصله از بین می روند؟

اگر چه با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم فولیکول موها در اعماق مختلف پوست همزمان هدف قرار می دهد، اما بلافاصله باعث حذف همه موها نمی شود. در واقع موهای لیزرشده ممکن است دیر دفع شوند. معمولاً افراد می توانند با لایه برداری ملایم این کار را تشویق کنند. موها به طور طبیعی در دو تا سه هفته پس از عمل لیزر از بین می روند.

آیا استفاده از دستگاه تیتانیوم ایمن است؟

استفاده از دستگاه تیتانیوم برای برداشت موهای زائد یک درمان ایمن است که توسط کلینیک های لیزر و زیبایی ارائه می شود. با این حال، درمان باید توسط یک پزشک متخصص آموزش دیده به درستی انجام شود. اگرچه روش حذف موهای زائد بی خطر است، اما اگر روش به درستی اجرا نشود، ممکن است عوارض جانبی ناخواسته بعد از درمان ایجاد کند.

آیا در حین استفاده از لیزر تیتانیوم نیاز به وقفه وجود دارد؟

هیچگونه وقفه ای در هنگام کار با لیزر تیتانیوم ضروری نمی باشد، زیرا وجود فناوری خنک کننده در این دستگاه، درمان را کاملاً بدون درد و احساس ناراحتی انجام می دهد.

37 پاسخ
 1. کلینیک زیبایی
  کلینیک زیبایی گفته:

  شما تعمیرات دستگاه لیزر تیتانیوم رو هم انجام می دهید منتها مارک و برند شما نیستش از شرکت دیگری تهیه کرده ایم

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   با سلام احترام . مجموعه ما فقط محصولات تولیدی تحت برند خودمان رو گارانتی کرده و تمامی محصولات خودمان را خدمات تعمیراتی می دهیم.

   پاسخ
 2. MAHMOUD
  MAHMOUD گفته:

  چه مدت زمانی این دستگاه بدون وقفه میتواند کار کند و مشکلی برای کار مدام برای دستگاه تیتانیوم رخ نمی دهد؟

  پاسخ
  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   درود و ارادت .این دستگاه میتواند حتی 24 ساعت فعالیت را داشته باشد و تمامی قطعات این دستگاه اورجینال بوده و هیچ مشکلی رخ نخواهد داد.

   پاسخ
 3. مهرزاد
  مهرزاد گفته:

  این دستگاه تیتانیوم مجموعه شما چند هندپیس دارد و اینکه سایز های متفاوتی دارد هندپیس ها؟

  پاسخ
 4. نادر
  نادر گفته:

  من لیزر سوپرانو تیتانیوم الما در کلینیکم برای بیمارهام استفاده میکنم میتونم بگم بهترین دستگاه جهت لیزر موهای زائد هستش دست الما امریکا بخاطر طراحی این دستگاه درد نکند.

  پاسخ
 5. Alireza
  Alireza گفته:

  ایا هنگام خرابی میتوانید کامل خدمات دهید و این دستگاه رو تعمیر کنید و مشکلی از لحاظ قطعات وجود ندارد؟

  پاسخ
 6. Reeisi
  Reeisi گفته:

  دستگاه خوب با کارایی و قدرت بالا و قیمت مناسبی هست همکاران تهیه کنند با خیال راحت.

  پاسخ
 7. کلینیک زیبایی نازنین
  کلینیک زیبایی نازنین گفته:

  میشه گفت این دستگاه برترین دستگاه لیزر جهت حذف موهای زائد هست بدون درد و سوزی در چند جلسه موهای زائد با هر ضخامتی رو حذف میکنه

  پاسخ
 8. Nasim
  Nasim گفته:

  این دستگاه لیزر در ثانیه چند شات خروجی دارد و سرعت عمل دستگاه چگونه هست و چند بیمار میشود لیزر م وانجام داد.

  پاسخ
 9. جوادی
  جوادی گفته:

  ببخشید قدرت این دستگاه تیتانیوم بدین صورت هست 10سال روزی 6ساعت بتواند بدون خرابی فعالیت کند؟

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   به شرایط مختلفی که اپراتور کار میکنه ، نوسان برق ، نگهداری از دستگاه و خیلی مسائل دیگر برمیگردد اگر رعایت شود بله حتما

   پاسخ
 10. نسترن شکری
  نسترن شکری گفته:

  سلام این دستگاه تیتانیوم برای خالکوبی هم کاربرد دارد و جای لک رو از بین میبرد ؟

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   بله در اکثر شهر های ایران نمایندگی فعال فروش دستگاه لیزر داریم میتوانید با بخش فروش جهت اطلاع از مراکز در ارتباط باشید. تماس حاصل نمائید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.8/5 - (90 امتیاز)