فروش دستگاه لیزر موهای زائد بدن با برترین فناوری بروز 2021 | خرید دستگاه لیزرمو

فهرست مطالب

معرفی کامل دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟ آیا از قیمت لیزر موهای زائد مطلع هستید؟ در حال حاضر فناوری ها و دستگاه های متنوعی در زمینه لیزر مو های زائد موجود می باشند. به دلیل تبلیغات بسیار ، اکثرا با اسم آنها اشنا هستیم ولی متاسفانه معلومات درستی در خصوص این سیستم ها نداریم.

بهترین روش از بین بردن مو های زائد بدن

لیزر موهای زائد یکی از مطمئن ترین و اثربخش ترین متد جهت از بین بردن موهای زائد است. پروسه ای که از آخرین نتایج تکنولوژی در علم پزشکی برخوردار است توانسه هر کسی را برای مدت زمانی طولانی از شر این موهای اضافی خلاص نماید.

اگرچه دستاورد لیزر موقعی اثربخش و خارق العاده است که در مرکز مطمئن، موثق و تجهیز شده به مطلوب ترین لیزر موهای زائد انجام شود.

احتمال دارد این جمله را شنیده باشید 《 از بین بردن موهای زائد با سیستم الکساندریت بهترین دستگاه لیزر》.

همین آغاز بایستی بدانید که نمی توان یکی از تکنولوژی ها یا دستگاه های لیزر را به اسم بهترین سیستم به همه شناسایی کرد.

هر یک از این سیستم ها دارای مزایا و معایبی هستند و برای اشخاصی با رنگ پوست و موی متنوع مطلوب اند. به همین علت متخصص با توجه به موارد ذکر شده نوع دستگاه را انتخاب می کند.

استفاده از تکنولوژی های نو ظهور جهت لیزر مو

با گذشت زمان و افزایش تقاضا جهت حذف موهای زائد، اقسام فناوری های متنوع برای این کار به وجود آمده است و در حال حاضر لیزر موهای زائد بدن در داخل کشور و سایر کشور های دنیا از تقاضای بسیاری برخورداری است.

ولی همانگونه که می دانید دستگاه ها و فناوری های متنوعی برای این عمل تولید شده اند که تفاوت های عمده ای با همدیگر دارند. من جمله این تفاوت ها عملکرد آن ها جهت قسمت های متنوع بدن و یا شدت و ضعف لیزر آنها می باشد.

مراکز فروش لیزر موهای زائد خارجی و داخلی

مراکز عرضه لیزر موهای زائد خارجی و داخلی با نرخ های مقرون به صرفه برای افرادی که کلینیک های زیبایی دارند می توانند مطلوب ترین انتخاب باشد . برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره های این مراکز تماس حاصل نمایید.
در حال حاضر در سرتاسر جهان بکارگیری از این دستگاه ها جهت حذف موهای زائد به یک مسئله کاملا طبیعی تبدیل شده است. به نوعی که بیشتر مردم مزیت بکارگیری از آن و شرایط و استفاده از آن را می دانند .

این دستگاه ها برای اقسام پوست کارایی مطلوبی دارند این بدان مفهوم است که تنها برای یک رنگ پوست نمی باشد. عرضه لیزر موهای زائد هم بصورت حضوری هم اینترنتی و آنلاین می باشد.

بهترین دستگاه لیزر مو های زائد

در این قسمت می خواهیم به معرفی بهترین دستگاه لیزر مو های زائد بپردازیم که عبارتند از:

•دستگاه مبنی بر لیزر الکساندرایت

این دستگاه یکی از سریع ترین فناوری های لیزر است. این سیستم جهت لیزر نواحی گسترده( مانند تمام بدن) مطلوب است و تاثیر فوق العاده ای بر روی موهای نازک و پوست های روشن دارد. مطلوب ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا پرو می باشد. من جمله برترهای این سیستم میتوان موارد ذیل را نام برد:
ضخامت تابش (Spot size) تغییر پذیر
تجهیز شده به سامانه خنک کننده
بیشتر از ۲۰ سال سابقه بکارگیری درمانی و زیبایی با دستاوردی فوق العاده

•دستگاه مبنی بر لیزر دایود

این سیستم مطلوب ترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست های سبزه است. این دستگاه تعداد جلسات درمانی محدود تری دارد و اثربخشی آن از الکساندریت کمی بهتر است.

این دو مزیت به علت توقف های تابشی کوتاه تر می باشد که لیزر مو های زائد با دیود را مقداری درد آور می کند. از مطلوب ترین دستگاه لیزر دیود می توان به دیود وکتور اشاره کرد.

در خصوص درد آور بودن این تکنولوژی بایستی بدانید که اکثر رجوع کنندگان به خوبی درد اندک ان را متحمل می شوند. من جمله برتری این سیستم می توان موارد زیر را نام برد:
• ضخامت تابش بیشتر
• تجهیز شده به سامانه خنک کننده
• سامانه بازیافت فوتون
• بالا بردن ایمنی و کم کردن عوارض جانبی

•دستگاه مبنی بر فن اوری آن دی یاگ

تکنولوژی ان دی یاگ برای افرادی که رنگ پوست تیره ای دارند اثربخش تر است. دو دستگاه قبلی برای این اشخاص هم اثربخشی کمی دارد هم اینکه خطرات زیادی به همراه خواهد داشت.

مطلوب ترین سیستم لیزر که از فناوری ان دی یاگ برخوردار است لیزر دکا می باشد. موسسه دکا بیشتر از ۳۰ سال در حیطه ابزار آلات و تکنولوژی های پزشکی مشغول به کار بوده و یکی از خاص ترین سیستم های لیزر با فناوری آمریکایی را ایجاد می کند.

دکا به دو تکنولوژی لیزر تجهیز شده است:

الکساندریت و ان دی یاگ. بکارگیری از دو تکنولوژی به شکل همزمان یعنی این سیستم منعطف پذیری زیادی دارد و برای خیلی از درخواست کنندگان مطلوب ترین دستگاه لیزر مو های زائد است. من جمله برتری این سیستم عبارت است از:
• مطلوب و مطمئن برای کلیه رنگ های پوست.
• مطلوب برای افرادی که موهای زائد دارند
• تجهیز شده به یک تکنولوژی انحصاری که انرژی پرتو ها را کم می کند و میزان جذب آنها زیادتر است بدین صورت عوارض و خطرات این کار خیلی کم شده و درمان اثربخش تر می شود.
عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد

قیمت های بروز و رقابتی دستگاه لیزر مو های زائد

چه عواملی بر روی قیمت دستگاه لیزر مو های زائد موثر است؟ همانگونه که می دانید دستگاه لیزر موهای زائد دارای انواع برند می باشد که معمولا تفاوت های متنوعی هم با همدیگر دارند که بر روی قیمت این دستگاه می تواند اثر گذار باشد. عوامل موثر بر قیمت دستگاه موهای زائد عبارتند از:

•توان دستگاه لیزر مو

توان خروجی این سیستم ها یکی از عمده ترین فاکتور هایی است که می تواند بر روی قیمت لیزر مو های زائد اثر گذار باشد. امروزه در بازار ایران لیزرهایی با توان هایی نظیر ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰ و ۱۲۰۰ یافت می شوند که شامل سطح مقطع هایی متنوعی بوده و نرخ های گوناگونی دارند.

•کیفیت ساخت دستگاه

از دیگر عوامل موثر بر قیمت لیزر مو های زائد می توان به سطح کیفی ساخت اشاره کرد. مقصود از سطح کیفی، بکارگیری از قطعات بکار برده شده در دستگاه لیزر است. در این مورد بایستی دقت و توجه لازم را بکار برد زیرا که بعضی از موسسات برند های موثق را کپی می کنند و قطعات نامرغوب را در این سیستم ها بکار می برند و از نرخ آن می کاهند.

•ضمانت نامه  و گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه لیزر

ضمانت نامه دستگاه موهای زائد از هر گونه فناوری که باشد یکی از عمده ترین فاکتور هایی است که هر خریداری بایستی به آن دقت و توجه نماید. داشتن ضمانت نامه و همچنین زمان ضمانت نامه این دستگاه بر روی قیمت دستگاه موهای زائد اثر گذار می باشد.

برای مشاوره و آگاهی از تازه ترین قیمت لیزر مو های زائد می توانید به سایت های معتبر یا مراکز فروش مطمئن و موثق مراجعه نمایید.
نکات عمده پیش از خرید دستگاه لیزر مو های زائد

خریداری دستگاه لیزر و سفارش دستگاه لیزر مو های زائد

پیش از خرید دستگاه لیزر مو های زائد بایستی به نکات مهمی توجه کنید که این نکات عبارتند از:
•دانستن قیمت دستگاه موهای زائد یک آپشن عمده جهت خرید این سیستم است.

خرید دستگاه لیزر مو های زائد می تواند جذاب و مهیج باشد ولی فراموش نکنید که این هیجانات آنی نبایستی به صورتی از عقل سلیم به دور باشد. مشخص کردن بودجه برای خرید بسیار حائز اهمیت است و بایستی فوری انجام شود.

مشخص کردن بودجه جهت عرضه دستگاه لیزر مو های زائد به انحصاری کردن جستجو یاری می رساند و از هدر رفتن تلاش های مکرر جهت بررسی در خصوص تجهیزات گران بها ممانعت می کند. برای این کار بهتر است با نمایندگی های معتبر فروش دستگاه لیزر مو های زائد جهت خلاص شدن از دست موهای زائد خود به شکل دراز مدت مشورت کنید.

این نمایندگی های موثق به شما در عرضه دستگاه لیزر مو های زائد و نحوه خرید به صورت اقساط یا نقد کمک بسزایی می کنند.

•امکان خرید دستگاه لیزر مو های زائد به صورت نقد یا اقساط

آگاهی از کلیه شیوه ها جهت خرید این دستگاه بسیار حائز اهمیت است. خرید این دستگاه به صورت اقساط یا نقد مقدور است. شما هم می توانید با توجه به وضعیت مالی خود یکی از آپشن ها را تعیین کنید.

موسسات معتبری در این حیطه با عرضه تسهیلات خاص و ایجاد فضایی مطمئن جهت خرید این محصول به عنوان یکی از موثق ترین نمایندگی های خرید و فروش دستگاه موهای زائد شناخته شده اند. می توانید از این موسسات اطلاعات لازم را از طریق مشاوران در خصوص عرضه لیزر موهای زائد به شکل نقد یا اقساط بدست آورد.

•آیا سیستم تعیین شده قابلیت از بین بردن تاتو روی پوست را دارد یا نه؟

این پرسش یکی از عمده ترین و اصولی ترین پرسش هایی است که زمان خرید دستگاه لیزر مو های زائد بایستی به آن جواب داد . سیستم های متنوع لیزر مو مقاصد متنوعی هم دارند .

لازم است که لیزر متناسب با برداشتن تاتو را جهت نیاز های ویژه خود بیابید:

آیا سیستم لیزر مو به مقدار کافی برای شما نیرومند است؟
آیا این سیستم رنگ جوهر مورد نیاز را می تواند از بین ببرد؟
آیا مقدار گرمای ایجاد شده به وسیله لیزر موهای زائد برای شما حائز اهمیت است؟
آیا اتاق کلینیک شما دربردارنده محیطی کافی برای این دستگاه می باشد؟ سایز این سیستم به چه میزان برای شما اهمیت دارد؟

•آیا موسسه ای که تمایل به خرید دستگاه لیزر مو های زائد را از آنجا دارید مطمئن است؟

همانطور که می دانید لیزر موهای زائد در ابتدای سال ۲۰۰۰ به صورت وسیعی افزایش یافته است. پیش از هر عاملی بایستی نسبت به موسسه ای که تمایل به خرید این نوع دستگاه را از آنجا دارید اطمینان حاصل نمایید. در خصوص معیار ها و استاندارد های این سیستم تحقیق کنید.

•دو نکته خیلی عمده که بر روی خرید دستگاه لیزر مو های زائد می تواند اثرگذار باشد عبارتند از:

مورد نخست: رنگ پوست مشتری ها، اگر بیشتر مشتری های پوست تیره دارند بایستی نسبت به تعیین نوع دستگاه حساسیت بسیاری را به خرج دهید. کلیه سیستم های لیزر مو دربردارنده نمودار رنگی پوست هستند تا راهنمای لازم جهت کنترل مقدار شدت نور این سیستم باشند تا به پوست مشتری ها صدمه ای وارد نشود.

نوع پوست و رنگ آن در انتخاب نوع سیستم لیزر مو بسیار حائز اهمیت است. نوع پوست در عرضه لیزر موهای زائد می تواند اثربخش باشد.
مورد دوم: رنگ مو های مشتری های که خواهان از بین بردن موهای زائد هستند هم یکی دیگر از نکات عمده در خصوص خرید این محصول می باشد.

اگر مو های بلوند، قرمز، خاکستری و… را می خواهید از بین ببرید نور نمی تواند جذب فولیکول مو شود و در این صورت در از بین بردن این نوع موها موثر نخواهد بود.

سایت های فروش انواع لیزر موهای زائد

در حیطه فروش دستگاه لیزر مو های زائد نمایندگی های معتبری موجودند. این نمایندگی ها محصولات خود را با قیمت های مقرون به صرفه و با ارائه خدمات پس از فروش به فروش می رسانند.

این نمایندگی ها معمولا مطلوب ترین مارک ها، سیستم های درجه یک و خودکار، قطعات با کیفیت و بسته بندی خاص و نرخی مقرون به صرفه ، ضمانتی و ارزان را در اختیار مشتری ها می گذارد. در سایت فروش دستگاه لیزر مو های زائد همواره نمونه هایی از محصولات مرغوب و متنوعی قرار داده شده است.

مزایای عمده خرید از سایت های معتبر

می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه، انتخابی مطلوب، امن و آسان، امکان دریافت مشاوره از طرف کارشناسان و اخذ فوری محصول اشاره کرد.
این سایت ها با عرضه مرغوب ترین محصولات توانسته اند گام بزرگی را در عرضه دستگاه موهای زائد بردارند.

این سایت وارد کننده اقسام تجهیزات پزشکی و لیزر مو از کشور های متنوع جهان می باشد که به شخص قدرت خرید اقسام سیستم ها را با ملاحظه به علاقه و بودجه می دهد.

این سایت ها بعد از فروش دستگاه لیزر موهای دائم معمولا جهت مشاوره های تخصصی با شما خواهد بود.
در امتداد بهسازی سطح کیفی لوازم پوست و زیبایی معمولا مطلوب ترین سیستم ها را از شرکت های موثق دنیا تعیین کرده و به مشتری ها عرضه می کند.

این سایت عرضه لیزر موهای زائد را به صورت اقساط و نقد انجام می دهد تا افرادی که بودجه کافی جهت خرید نقدی را ندارند بتوانند به راحتی این تجهیزات را تهیه کنند.

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code